Islami (nje Histori e shkurter per fillestare ) Shiko më të madhe

Islami (nje Histori e shkurter per fillestare )

Nexhat Ibrahimi LOG0205

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një doracak mbi rrjedhën e Islamit gjatë Historisë. Libër ky i cili i mbulon nevojat e një myslimani, të cilët i mungon dija për fenë e tij, dhe mjaftueshëm për nevojat e një jomyslimani i cili për Islamin nuk ka njohuri.

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587689

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN9789989587689
Viti i Botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri