Imam Maturidiu dhe akaidi I tij View larger

Imam Maturidiu dhe akaidi I tij

Nexhat Ibrahimi LOG0241

New product

Përshkrim i shkurtër

Një përpjekje që studimet për periudhën osmane të vendosen në binarë të mirëfilltë, të bëhen studime pa paragjykime, siç ishte koha dhe bota. Synimi është të mënjanohen mitet dhe legjendat nga e vërteta Historike.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588150
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages244
ISBN9789989588150
Viti i botimit2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup