Kontributi I osmanlinjve ne Ballkan View larger

Kontributi I osmanlinjve ne Ballkan

Nexhat Ibrahimi LOG0240

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër, përmes të cilës vërejmë depërtim në një terren më të gjerë, duke vizatuar një linjë drejt një mjedisi shkencor të ri dhe të fuqishëm. Thyerja e kallëpeve të vjetra të studimit të artit islam në rrafshet Historike, sociologjike apo numerike, është një kërcim metodologjik i rëndësishëm dhe mjaft i guximshëm.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588136

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages164
ISBN9789989588136
Published year2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri