Dimensioni islam dhe kombetare I Lidhjes se Prizerenit me 1878 View larger

Dimensioni islam dhe kombetare I Lidhjes se Prizerenit me 1878

Nexhat Ibrahimi LOG0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Qasje ndryshe nga Historiografia zyrtare shqiptare për bartësit qenësorë të Lidhjes së Prizrenit.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584855

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages72
ISBN9789989584855
Published year2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri