Hap pas hapi ( per islamin dhe muslimanet) View larger

Hap pas hapi ( per islamin dhe muslimanet)

Nexhat Ibrahimi LOG0180

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori në këtë vepër flet për disa nga nocionet kuranore dhe përkthimin e tyre në gjuhën shqipe duke iu referuar versionit të përkthimit të Kuranit nga i ndjeri Sherif ef. Ahmedi. Ky libër tejmase u shërben studiuesve të Islamit teologëve dhe masës së gjerë myslimane.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587504

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages368
ISBN9789989587504
Published year2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri