Rilindja islame View larger

Rilindja islame

Nexhat Ibrahimi LOG0103

New product

Përshkrim i shkurtër

Përparimi dhe ngecja e myslimanëve, si dhe çështjet e ndikimit të tyre në Filozofi & Psikologjinë dhe shkencën e përgjithshme mbarënjerëzore janë trajtesat themelore të kësaj vepre.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585562
Viti i botimit2015

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages160
ISBN9789989585562
Viti i botimit2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup