Reduced price! Kuteli 1, proza dhe vargje të zgjedhura View larger

Kuteli 1, proza dhe vargje te zgjedhura

Mitrush Kuteli BK003

New product

907 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M.K.
ISBN9789928180056
Viti i botimit2015

525 Lekë

-25%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages297
ISBN9789928180056
Shtëpia botueseM. K.
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 15 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI treti