Vargje te perzjera View larger

Vargje te perzjera

Mitrush Kuteli A-004098

New product

Përshkrim i shkurtër

Mitrush Kuteli vjen para lexuesve me permbledhje me te plote me poezi, poema dhe balada. I gjithe botimi shoqerohet me faksimile te poezive te shkruara ne origjinal nga nje prej mjeshtrave me te shquar te letrave shqipe te Shekullit te XX.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M.K.
ISBN978992880209

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages204
ISBN978992880209
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1