Ditari i ekonomistit (DR. PAS) View larger

Ditari i ekonomistit (DR. PAS)

Mitrush Kuteli BK015

New product

Përshkrim i shkurtër

Nga lufta për të shpëtuar floririn e Bankës dhe disa raporte e kujtime.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M.K.
ISBN9789923411709

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Thanë për autorin:

"Mitrush Kuteli është një nga ata të paktët të djalërisë shqiptare që nuk u përdhosën e nuk u demoralizuen nëpër ngjarjet e ndryshme politike shqiptare. Ma fort, M. Kuteli u diftue i pamëvarun objektiv dhe kryedrejt edhe aty ku do të ishte pasë rasti dhe interesa me u diftue pak më i përvujtun dhe ma "tregtar".

Kris Maloki

Data sheet

pages210
ISBN9789923411709
Shtëpia botueseMitrush Kuteli
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri