Fytyra tjeter e nates View larger

Fytyra tjeter e nates

Enkelejd Lamaj A-000064

New product

Përshkrim i shkurtër

Cili shkon në një restorant dhe sheh se vera e kuqe është pak si shumë e kuqe; cili në diskotekë i vë syrin vajzës më të bukur; cili për të kaluar një fundjavë zgjedh dhomën e gabuar… mirëseerdhët në bord, zonja dhe zotërinj. Përgatituni për një udhëtim në botën e ‘një dere më tutje’, në botën e errët të natës, të populluar prej shpirtërsh të zymtë, pasione të etura dhe etje të pashtershmë. Është e vërtetë që fati është i verbër, apo jemi ne që verbohemi prej tij?

More details

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789992787058

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Përmbajtja:   

1. 339

2. ADHURUESI I FISHEKZJARREVE

3. KUR NJË FËMIJË KA URI, DUHET T’I JAPËSH PËR TË NGRËNË

4. NGRËNËSIT E FARAVE

5. STINA E SHTATË

6. LËNDINA E DËSHIRAVE

7. BËRË ME DORË

8. STUDENTORE

9. FYTYRA TJETËR E NATËS

                                                     

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages270
ISBN9789992787058
RedaktoriAgim Bakushi
Published year2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë