Ylli Sago dhe frekuenca e fshehte e dashurise View larger

Ylli Sago dhe frekuenca e fshehte e dashurise

Festim Famelarti A-006196

New product

Përshkrim i shkurtër

Një rrugëtim me plot aventura të mahnitshme.

More details

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OM
ISBN9789951632393

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Sago Star është dymbëdhjetë vjeçar dhe jeton në ishull. Ai është fëmijë i jashtëzakonshëm krahasuar me qytetarët e tjerë të ishullit. Një ditë ai sheh Araya Sonara, e cila po ashtu është e bukur dhe e jashtëzakonshme. Kur ata shikohen lind "dashuria në shikim të parë", siç thonë të rriturit. Ata fillojnë të takohen shpesh, derisa një cunami e shkatërron ishullin dhe si pasojë e ndërron dhe kahen e jetës së tyre dhe të njerëzve të tjerë të ishullit. Nga ai moment Star merr një vendim të jashtëzakonshëm dhe vendos të ndjekë një rrugë tjetër nga të gjithë njerëzit e tjerë të ishullit.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages144
ISBN9789951632393
Published year2017
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë