Novela, vëll 1 View larger

Novela, vell 1

Stefan Cvajg LG0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihen novelat: "Rrugica në dritën e hënës", "Koleksioni i padukshëm", "Bukinisti Mendel", "Leporela", "Novela e shahut", "24 orë nga jeta e një gruaje", "Novelë verore", "Perëndim zemre", "Njohja e beftë me profesionin e ri", "Xhelozia", "Gruaja dhe peizazhi", "Episod nga liqeni i Gjenevës" dhe "Letra e një të panjohure"

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789994330667

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages374
ISBN9789994330667
Shtëpia botueseArgeta LMG
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKlio Vangjeli, Gjergj Zheji, Jorgji Doksani, Përparim Sinani, Nikolla Pire