Hekuri dhe Çeliku View larger

Hekuri dhe Çeliku

Mitrush Kuteli BK030

New product

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M.K.
ISBN9789928180179
Viti i botimit2018

430 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages66
ISBN9789928180179
RedaktoriA. Pasko, D. Pasko
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1