Anti pinoku – Anti pinoccio View larger

Anti pinoku – Anti pinoccio

Ernesto Spinelli A-007489

New product

Përshkrim i shkurtër

Çfarë është AntiPinoku? Procesi i të shndërruarit nga njeri në marionetë? Apo nga adult në ‘infans’ (në sensin e kujt nuk di të flasë)? Kjo përmbledhje me tregime të shkurtra është një serënditje fshehkash (lexo si vend0shehjejesh, të vërtetash dhe të vetvetes). 6 tregime nomade dhe pa atdhe

8 Items

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category: