Reduced price! Proza, vell. II, (1923-1940) View larger

Proza, vell. II, (1923-1940)

Gjergj Fishta FRA0015

New product

Përshkrim i shkurtër

At Gjergj Fishta njihet pak si prozator, dhe ky botim i përgatitur nga Prof. Dr. Persida Asllani sjell përmasën e këtij kolosi të kulturës komëbtare si prozator. Në vëllimin e II janë përfshirë të gjitha krijimet që nga viti 1923 deri në vitin1940

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789994386314

616 Lekë

-23%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages490
ISBN9789994386314
Published year2006
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç