Vepra I

Gjergj Fishta BF0033

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihen "Vallja e Parrizit" dhe Barinjtë e Betlehemit"

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9769992770988
Viti i botimit2012

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9769992770988
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveDytë