Gjergj Fishta - Veprat

Gjergj Fishta BF0042

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihet e gjithë publicistika e botuar në revistat dhe gazetat e kohës, si "Posta e Shqypnisë", "Albania", "Zani I Shna Ndout", "Gruaja shqyptare", "Dielli", "Afrimi" dhe "Zgjimi I djelmnisë"

895 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9799992798491
Viti i botimit2012

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9799992798491
Shtëpia botueseGjergj Fishta
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveDytë