Vepra VIII

Gjergj Fishta BF0040

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihen "Gomari I Babatasit" dhe "Visku I Babatasit"

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789995645403
Viti i botimit2012

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9789995645403
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveDytë