Dramatika – Gjergj Fishta View larger

Dramatika – Gjergj Fishta

Gjergj Fishta A-006136

New product

Përshkrim i shkurtër

Në 80-vjetorin e vdekjes së Át Gjergj Fishtës Botimet Françeskane kanë ndërmarrë nxjerrjen e nji botimi të posaçëm të veprës së tij në gjashtë vëllime. Çdo vëllim paraprihet prej një studimi të veçantë nga personalitete të njohura në fushën e shkencave albanologjike në Shqipëri dhe Kosovë. Dramatika është strukturuar në një formë të veçantë nga Prof. Kujtim Shala

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789928331076

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages848
ISBN9789928331076
RedaktoriKujtim M. Shala
Published year2020
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1