Reduced price! Lahuta e Malcis View larger

Lahuta e Malcis

Gjergj Fishta FRA0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Ka shumë tekste të Lahuta e Malcis, por ata që duan të lexojnë botimin origjinal, ky është i vetmi. Botimet Françeskane sjellin botimin XVII i cili ka krijuar besimin e padiskutueshëm te lexuesi, jo vetëm për shkak të autenticitetit, por edhe për shkak të cilësisë dhe çmimit ekonomik

36 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët600
ISBN9789995697334
Viti i botimit2013

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët600
ISBN9789995697334
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveshtatëmbëdhjetë