Lojerat e urise View larger

Lojerat e urise

Suzanne Collins BUE169

New product

Përshkrim i shkurtër

Fitorja do të thotë famë dhe pasuri. Humbja do të thotë vdekje e sigurtë. Lojërat e urisë kanë nisur

More details

19 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN978-99956-52-35-7

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kur u ngrita në këmbë, kuptova se nuk mund t'ia mbathja aq lehtë. Më pushtoi paniku. Nuk mund të qëndroja më pa bërë gjë. Qe thelbësore të luftoja. Nuk duhet ta lija frikën të shfaqej. A mund të mbijetosh, i vetëm në një terren të egër, kur gjithë të tjerët përpiqen që mos të të zërë gjallë mëngjesi?

Data sheet

pages338
ISBN978-99956-52-35-7
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia