Sirena e vogel dhe perralla te tjera View larger

Sirena e vogel dhe perralla te tjera

Grup autorësh A-000696

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të gjeni përralla që tashmë janë të preferuara, si dhe të tjera që do t'i lexoni për herë të parë, por e sigurt që do të bëhen, gjithashtu, të preferuarat tuaja.

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184795

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Këtu gjenden disa nga përrallat më të bukura të të gjitha kohërave. Tituj të njohur, si "Sirena e Vogël", janë përralla mbi vlerat që kanë ende rëndësi për ne sot, si familja dhe besnikëria, miqësia dhe kuraja, të shkuarit mirë në shoqëri dhe realizimi i ëndrrave.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages220
ISBN9789928184795
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1