Mos ia thuaj askujt View larger

Mos ia thuaj askujt

Karen M Mcmanus A-008604

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje nga thrillerat me te bukur te momentit ne te gjithe boten vijon me serine e tij, ku ne gjuhen shqipe Botimet Dritan sjellin vellimin e dyte te tij: Vetëm të vdekurit i ruajnë sekretet... Një qytet model fsheh sekrete. Sekrete që dikush do të vriste për t‘i ruajtur.

More details

86 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377104

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Eleri nuk ka qenë më parë në Eko Rixh, por ka dëgjuar gjithçka për të. Është vendi ku tezja e saj u zhduk në moshën gjashtëmbëdhjetëvjeçare, për të mos u kthyer kurrë më: Ku vrasja e një mbretëreshe të ballos pesë vjet më parë u bë lajm kombëtar. Dhe tani ajo duhet të jetojë atje me gjyshen thuajse të panjohur, pasi e ëma shkon në rehabilitim.

Malkolmi u rrit nën hijen e vdekjes së mbretëreshës së ballos. Vëllai i tij më i madh ishte i dyshuari kryesor dhe u largua me turp nga Eko Rixhi.

Por tani ai është kthyer - ashtu si kërcënimet misterioze shfaqen nëpër qytet, duke lënë të kuptohet se një vrasës do të godasë përsëri.

Pastaj një tjetër vajzë zhduket.

Ndërsa Eleri dhe Malkolmi nguten të zbulojnë atë që ndodhi, ata kuptojnë se çdo sekret në Eko Rixh është më i thellë se ç‘duket.

Data sheet

pages300
ISBN9789928377104
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSilvi Mema
RomanMister&Thriller
I ri1