Kush po flet? View larger

Kush po flet?

Gaye Dinçel A-007500

New product

Përshkrim i shkurtër

"KUSH PO FLET?" nuk është një libër i zakonshëm për fëmijë. Ai zgjuarsisht tërheq vëmendjen me mënyren sesi u bën pyetje fëmijeve. 

More details

90 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184948

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Zeina jeton me xhaxhanë e saj, kur prindërit largohen për një udhëtim pune. Ndërsa lexon historitë e shkruara prej tij, ajo nis të bëjë pyetje dhe të takojë personazhet e librave, shikon cilësi të ndryshme të tyre, në të kundërt të asaj që është shkruar në libër.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928184948
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
I ri1