Tokat e kurajes – kodi i nderit 2 View larger

Tokat e kurajes – kodi i nderit 2

Erin Hunter A-006470

New product

Përshkrim i shkurtër

Kodi i jetës së egër është thyer. Gjembi, Qiellorja dhe Sypatremburi duhet të bashkojnë interesat e tyre për drejtësi... përpara se ekuilibri i dobët i Tokave të Kurajës të shkatërrohet një herë e përgjithmonë. Momente të thella, një fabul e larmishme, mitologji dhe një peizazh që të ië pa frymë. I egër dhe rekultueshëm." - Kirkus Reviews

104 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184757

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages365
ISBN9789928184757
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka
RomanFantashkencë
I ri1