Reduced price! Mosha e cunamit View larger

Mosha e cunamit

Alberto Pellai, Barbara Tamborini A-007644

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i pare teresisht dedikuar paraadoleshences, te treguar dhe te hetuar nga dy eksperte te medhenj te psikologjise se moshes evolutive. Libri permban test vetevleresimi, filmat për t’u parë së bashku me fëmijët tuaj dhe dekalogun e gjërave për t’u bërë e për të mos u bërë

More details

92 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184955

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

More info

KOMENTE

“Duke shembur mitet dhe bindjet e rreme, Barbara Tamborini dhe Alberto Pellai kanë stiluar një libërth të vërtetë udhëzimesh mbi paraadoleshencën, për të kuptuar çfarë ndryshon në trupin dhe në trurin e djemve dhe vajzave e për t’u ofruar prindërve instrumentet për t’u përballur me sjelljen e duhur me ketë kapitull të vështirë të ekzistencës së bijve të tyre.”

Federico Taddia, “La Stampa”

“Barbara Tamborini dhe Alberto Pellai na mësojnë që rritja e një fëmije nuk është thjesht çështje durimi, po mbi të gjitha të kuptuari.”

HuffingtonPost.it

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages255
ISBN9789928184955
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
I ri1