Perralleza para gjumit per vajza

Grup autorësh JB0180

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo libër i kësaj serie të mrekullueshme përmban përrallëza, të zgjedhura me kujdes dhe me dashuri.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 55 1

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ku ka më bukur sesa prindërit të na lexojnë një përrallë para gjumit? Nëpërmjet këtij libri, gjumi do të jetë më i lehtë dhe i ëmbël. Me 7 përrallëza magjike ne do të argëtohemi, duke nxitur dhe zhvilluar imagjinatën tonë.

Të dhëna

Faqe48
ISBN978 9928 177 55 1
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri