Kështjella e Princeshave Shiko më të madhe

Keshtjella e Princeshave

Grup autorësh IA0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një set i i magjishëm për të gjitha princeshat e vogla. Bëhu dhe ti pjesë e botës magjike të përrallave si një princeshë magjike. Futu në kështjellën e ëndrrave dhe përjeto së bashku me princeshat emocionet e një mbretërie!

Më shumë detaje

486 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128386

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në një mbretëri shumë të largët, gjendet një kështjellë madhështore në të cilën do të takoni princa kurajoz, princesha të bukura, shtriga të liga dhe zana zemërmira, por në këtë festë mungon akoma dikush... pikërisht ti! Nxito, të gjithë po të presin të hysh në dhomat magjike të kështjellës për të përjetuar aventura emocionuese!

Të dhëna

ISBN9789928128386
Titulli origjinalIdeart
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri