Cmim i reduktuar! Kush jam une Shiko më të madhe

Kush jam une

Grup autorësh BOT0096

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria parashkollore "Kush jam unë?" është krijuar enkas për të dhënë njohuri përmes mësimit zbavitës të fjalëve të rëndësishme në rritjen e fëmijës. Seria është klasifikuar në disa grupime si kafshët e buta dhe të fermës, kafshët e egra, profesionet dhe transporti.

Më shumë detaje

653 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001857

308 Lekë

-23%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Grupimet e fjaëve të përzgjedhura luajnë rol të rëndësishëm në jetën e përditshme të fëmijës. Ato shërbejnë si mjet hyrës për mësimin e fjalëve të tjera, më të vështira. Përveç mësimit të fjalëve, seria vepron edhe si ndihmës për shkrim e lexim për fëmijën. Fëmija do të jetë në gjendje të identifikojë, lexojë, shkruajë dhe shqiptojë fjalët përkatëse. Së fundi, qëllimi është që të jepen fjalët kryesore të një fjalori për zhvillimin mendor të rritjes së fëmijës

Të dhëna

Faqe128
ISBN9789928001857
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë