Kutiza e rrefenjave per vajza bukuroshe

Grup autorësh JB0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në 5 libra të mrekullueshëm do të mësoni historitë fantastike të princeshave, të sirenave, të zanave dhe të këcimtareve më të njohura në botë.

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 186

1 600 Lekë

-20%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe5 libra me 31 faqe
ISBN978 992 81 77 186
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë