Kodiket e Shqiperise ne “Kujtesen e Botes” Shiko më të madhe

Kodiket e Shqiperise ne “Kujtesen e Botes”

Shaban Sinani NA0065

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Monografia "Kodikët e Shqipërisë në "Kujtesën e Botës" pasuron dijet tona për vlerat e trashëgimisë kulturore të krishtërimit të hershëm dhe për periudhën e gjatë e të vështirë që vijon. Monografia e analizon në mënyrë të gjithanshme këtë pasuri pak të njohur, madje dhe për vetë studiuesit e interesuar.

504 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 03 3

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe690
ISBN978 9928 109 03 3
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë