Midis dy Rilindjesh Shiko më të madhe

Midis dy Rilindjesh

Shaban Sinani NA0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dokumentacioni i gjerë që shoqëron arsyetimin e autorit është shumë i vlefshëm në këtë rast dhe burimi për teza të ndryshme shkencore

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët290
ISBN978 99956 859 7 3

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët290
ISBN978 99956 859 7 3
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë