Cmim i reduktuar! Kodikët kronografikë të Shqipërisë Shiko më të madhe

Kodikët kronografikë të Shqipërisë

Shaban Sinani NA0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për fat, pikërisht në kohëra të tilla (të vështira) dalin në dritë, pavarësisht se sa të dukshme bëhen, vepra me rëndësi parësore për kulturën dhe dijen e një kombi. Një libër i tillë është Kodikët kronografikë të Shqipërisë (Shkrime dhe dorëshkrime prej Rilindjes Europiane deri në Rilindjen Kombëtare)

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët487
ISBN978 9928 109 77 4

1 700 Lekë

-15%

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët487
ISBN978 9928 109 77 4
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë