Mami bejme nani

Tony WOLF BED030

New product

Përshkrim i shkurtër

Për gjumin e çdo vogëlushi, përralla të ëmbla dhe shumë vjersha të bukura, nën shoqërinë e Arushit Tedi dhe mamit të tij. Libri i vogël është i mbushur me ilustrime shumëngjyrëshe.

Me ilustrimet me te bukura nga Tony Wolf.

More details

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121301

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Lexojini fëmijëve tuaj vjershat dhe përrallat më të ëmbla përpara gjumit. Ata do të kënaqen nën shoqrinë e arushit Tedi dhe mamit të tij. Libri shoqërohet dhe me figura tërheqëse për ta.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages141
ISBN9789928121301
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë