Cmim i reduktuar! Mami bëjmë nani Shiko më të madhe

Mami bejme nani

Tony WOLF BED030

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për gjumin e çdo vogëlushi, përralla të ëmbla dhe shumë vjersha të bukura, nën shoqërinë e Arushit Tedi dhe mamit të tij. Libri i vogël është i mbushur me ilustrime shumëngjyrëshe.

Me ilustrimet me te bukura nga Tony Wolf.

16 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët141
ISBN9789928121301

500 Lekë

-50%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët141
ISBN9789928121301
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë