Reduced price! Në Lëvizje View larger

Ne Levizje

Grup autorësh JB0210

New product

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur për lëvizjen. Sa shumë keni për të mësuar rreth mjeteve që na vijnë në ndihmë për të udhëtuar në ditët e sotme. Sa shumë keni për të mësuar!

More details

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177995

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Rreth serisë dhe librit

Fëmijët e vegjël, por sidomos djemtë duan të dinë më shumë nga bota e automekanikës, makinave dhe sidomos mjeteve më të fundit të lëvizjes. Në këtë botim me pak faqe ju të dashur lexues do të gjeni të paktën 30 kuti në të cilat do të zbuloni për makinat e mahnitshme që përdoren në transport dhe zhvendosje të tilla si; transportues makinash, makinë-cisternë, rulotë, borë-pastruese, furgon, transportues kuajsh e shumë e shumë mjete të tjera.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Data sheet

pages16
ISBN9789928177995
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230