Trupi im i mahnitshëm View larger

Trupi im i mahnitshem

Grup autorësh JB0208

New product

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur trupin e njeriut. Sa shumë keni për të mësuar!

More details

488 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177940

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Rreth serisë dhe librit

Libri është i konceptuar me pak faqe multidimensionale, me informacione të shtjelluara qartë saktë dhe në mënyrë koncize përmes lojërave të ndryshme, të cilat në aspektin didaktik kanë vlera pedagogjike që fëmija të mësojë lehtë dhe shpejt. Në më shumë se 50 dirtare jepen të dhëna për organet kryesore të njeriut si sytë, veshët, hunda, goja, zemra, stomaku, skeleti, kraharori, etj.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Data sheet

pages16
ISBN9789928177940
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230