Në Hapësirë View larger

Ne Hapesire

Grup autorësh JB0209

New product

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur hapësirën përreth nesh. Sa shumë keni për të mësuar!

More details

199 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177964
Viti i botimit2016

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Rreth serisë dhe librit

Nëse e keni ëndërr që të bëheni një ditë udhëtar në hapësirë, ky libër është gjetje për ta nisur rrugëtimin tuaj drejt ëndrrës. Përmes 30 dritareve që gjenden në këtë botim me pak faqe ju do të merrni informacione rreth veshjes së një astronauti, pajisjeve që ka në udhëtim dhe detaje të tjera të cilat ju të dashur fëmijë nuk i keni ditur më parë.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages16
ISBN9789928177964
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230