Bota e Kafshëve View larger

Bota e Kafsheve

Grup autorësh JB0211

New product

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur për lëvizjen. Sa shumë keni për të mësuar rreth botës së kafshëve! Sa shumë keni për të mësuar!

More details

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177971

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Rreth serisë dhe librit

Në këtë libër me pak faqe lexuesit e vegjël do të kenë mundësinë që të njihen me kafshët kryesore që jetojnë në planetin tonë. Përmes një informacioni të përpunuar në mënyrë didaktike për moshat e vogla, të vendosur në 30 dritare të vogla, të vegjlit do të informohen për kafshë të tilla si deveja, elefanti, lepuri, gjarpri, lopa, gjeli, miu etj.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Data sheet

pages16
ISBN9789928177971
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230