Set Kodet Sekrete, Misteret e Pazbuluara me Busull + Lupe

BAO0281

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje set me dy libra elektronik, busull dhe lupe per femije te moshes 7-13 vjec

More details

This product is no longer in stock

2 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri Kodet Sekrete-Detektivi inteligjent me ane te te cilit mund te testosh zgjuaresine dhe mprehtesine tende mendore

Te meson si t'u dergosh miqve te tu apo kujt te duash mesazhe te fsheshta, qe te mos i kuptoje askush...

Libri "Mistere te pa Zbuluara"- Pjese e librave detektivi inteligjent qe do te vere ne test zgjuaresine dhe mendjemprehtesine tende! Provo aftesite e tua permes lojrave argetuese logjike, inteligjente, vezhguese dhe behu nje detektiv i vertete.

Librat shoqerohen me nje lupe dhe nje busull te vogel