At Shtjefen Gjecovi, thesar ne hulumtim

Grup autorësh FRA0080

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim është bërë me kumtesat e mbajtura në konferencën kushtuar 140 vjetorit të lindjes së At Shtjefën Gjeçovit nga Provinca Françeskane në Shkodër, ku morën pjesë gjuhëtarë, studiues, historianë dhe akademikë të njohur në Shqipëri

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët133
ISBN9789995697426
Viti i botimit2015

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët133
ISBN9789995697426
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç