At Shtjefen Gjeçovi, thesar në hulumtim Shiko më të madhe

At Shtjefen Gjecovi, thesar ne hulumtim

Grup autorësh FRA0080

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim është bërë me kumtesat e mbajtura në konferencën kushtuar 140 vjetorit të lindjes së At Shtjefën Gjeçovit nga Provinca Françeskane në Shkodër, ku morën pjesë gjuhëtarë, studiues, historianë dhe akademikë të njohur në Shqipëri

905 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697426

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe133
ISBN9789995697426
V. Bot2015
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç