Paraadoleshenca View larger

Paraadoleshenca

Xhevahir Lleshi BUE229

New product

Përshkrim i shkurtër

Paraadoleshenca është një libër psikologjik që i kushtohet moshës 12 - 15vjeç, situatave që krijohen, dukurive të shumta psikologjike, shoqëruar me shembuj të shumtë, analiza të ndryshme, vlerësime, shqyrtime praktike dhe formulime teorike të rëndësishme për këtë moshë dhe për mësuesit, prindërit, lexuesit e zakonshëm, por edhe studentët që përgatiten për mësuesí. Libri krijon mundësi njohëse të mira, ndjek një linjë interesante dhe modele të njohura psikologjike, të cilat i vijnë në ndihmë mësuesit për vlerësime edukative të sakta dhe për organizimin sa më të mirë të mësimit dhe të veprimtarive edukative

45 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928186287

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages200
ISBN9789928186287
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër