Paraadoleshenca Shiko më të madhe

Paraadoleshenca

Xhevahir Lleshi BUE229

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Paraadoleshenca është një libër psikologjik që i kushtohet moshës 12 - 15vjeç, situatave që krijohen, dukurive të shumta psikologjike, shoqëruar me shembuj të shumtë, analiza të ndryshme, vlerësime, shqyrtime praktike dhe formulime teorike të rëndësishme për këtë moshë dhe për mësuesit, prindërit, lexuesit e zakonshëm, por edhe studentët që përgatiten për mësuesí. Libri krijon mundësi njohëse të mira, ndjek një linjë interesante dhe modele të njohura psikologjike, të cilat i vijnë në ndihmë mësuesit për vlerësime edukative të sakta dhe për organizimin sa më të mirë të mësimit dhe të veprimtarive edukative

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928186287

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe200
ISBN9789928186287
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër