Libri i vdekjes View larger

Libri i vdekjes

Erion Kristo IA0085

New product

Përshkrim i shkurtër Njeriu gjithmonë ka dashur të kuptojë dhe të mësojë diçka më shumë rresh misterit të vdekjes.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789995629533

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Janë shkruar gjithmonë libra kushtuar vdekjes reale dhe vdekjes metafizike, ku veçohen poema madhështore e Walt Whitman Kapiten, o kapiteni im, dhe romani me gjetje e strukturë të rrallë i Zija Çelës Las Varrezas. Por ky libër nuk i kushtohet thjesht vdekjes. Ai përpiqet ti avitet vdekjes sonë të përditshme, kësaj makinerie që nuk resht së punuari edhe kur ne flemë, madje.

Data sheet

pages176
ISBN9789995629533
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë