Dinozaurologjia View larger

Dinozaurologjia

Grup autorësh JB0206

New product

Përshkrim i shkurtër

Në kërkim të një bote të humbur. Riktheje kohën duke ndezur fantazinë dhe imagjinatën si kurrë më parë

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177858

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

RRETH LIBRIT

Kemi dëgjuar rrëfime për një ishull, ku ka ende dinozaurë që kullosin të lirë; relike të gjalla të një bote parahistorike. A thua të jetë e vërtetë legjenda? Tani do të ndërmarrim udhëtimin për të zbuluar se çfarë mrekullish do të na shohin sytë. A do të kthehemi vallë shëndoshë e mirë në shtëpi?    

Data sheet

pages30
ISBN9789928177858
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat250x250