Reduced price! Nje grua e vertete View larger

Nje grua e vertete

Barbara Taylor Bradford BUE187

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo është historia e një gruaje, e cila guxoi të ëndërronte dhe të triumfonte.

More details

44 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 155 Lekë

-23%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në një fshat të vogël, Emma Harte, një shërbëtore e thjeshtë, me këmbëngulje shpalosi talentet e saj, zbuloi kuptimin e tradhtisë, mësoi të mbijetonte, të bëhej një grua. Në prag tragjedie, ajo u shndërrua nga një grua e varfër në një person të fuqishëm dhe të pasur në sajë të vullnetit të hekurt. Si një nga gratë më të pasura në botë, Emma Harte ka gati gjithçka për të cilat kishte luftuar fort për të arritur, përveç dashurisë dhe pasionit për të vetmin mashkull të cilin nuk mund ta kishte. Pas dy martesave, dy luftërave shkatërruese dhe sekreteve të shumta, suksesi i saj është arritur me një çmim të lartë për t'u paguar. Tashmë ajo përballet me një luftë të re: atë me njerëzit dikur të besuar dhe tashmë tradhtarë.

Data sheet

pages596
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArdian Beshaj