Sekreti i Emes View larger

Sekreti i Emes

Barbara Taylor Bradford BUE205

New product

Përshkrim i shkurtër

Paula O'Neil ka trashëguar ëndrrën për sukses të gjyshes së saj, Emma Harte: një perandori biznesi në Londër të ndarë mes vajzave të Paolës, Linet and Tesa.

More details

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E ardhmja e vajzave të Paolës, Linet and Tesa, është shumë më pak e sigurt seç mund të imagjinohet. Nën sipërfaqen shkëlqyese fshihet një rivalitet dhe pakënaqësi që do t'i lënë lehtësisht të cenueshme. Në mes të grindjeve vjen stilisti enigmatik amerikan Evan Hughes, që kërkon të punësohet dhe që ka një interes personal në dinastinë Harte. Në këtë moment nis zbulimi i një sërë mistereve nëpërmjet ditarëve të Emës. Ndërsa e shkuara shpërfaqet, zbulohet një histori e pushtetit, parave, pasionit dhe hakmarrjes.

Data sheet

pages462
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiShqipe Prençi