Nje vend ne zemren tende View larger

Nje vend ne zemren tende

Barbara Taylor Bradford BUE188

New product

Përshkrim i shkurtër

Ashtu si në librat e tjerë të saj, Barbara Bradford vazhdon të shkruajë për gratë. Ky është rrëfimi për një grua që arrin të gjejë veten dhe vendin e saj në jetë, në dashuri dhe në botë.

More details

180 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Valentine (Val) Denning është një fotoreportere e re në vijën e parë të frontit në një qytet të Kosovës, ku mbulon ngjarjet e luftës bashkë me kolegët e saj - britanikun Toni Hampton dhe amerikanin Jake Newburg. Gjatë një përplasjeje me armë të tre goditen dhe vetëm kur përmendet në një spital në Beograd, Val mëson se Toni, i dashuri i saj, ka vdekur. Kur bashkë me Jake shkon në funeralin e Tonit, kupton se ai ishte ende i martuar dhe ajo nuk e kishte mësuar më parë. Pas kësaj ngjarjeje traumatike, Val kthehet në Nju Jork dhe kupton se ngjarjet e fundit i kanë ndryshuar dramatikisht perspektivën për të ardhmen.

Data sheet

pages298
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani