Neser, neser dhe neser View larger

Neser, neser dhe neser

Gabrielle Zevin BLV0237

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri me i mire i vitit 2022 ne Goodreads, tashme vjen ne shqip nga Botimet Living. Një histori dashurie, por jo nga ato që keni lexuar më parë.

More details

11103 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338716

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një ditë të ftohtë e të hidhur dhjetori në Harvard, Sem Masuri del nga treni i metrosë dhe mes turmave të njerëzve që presin në platformë sheh Seidi Grinin.

Kur e thërret në emër, për një çast ajo pretendon se nuk e ka dëgjuar, por më pas kthehet. Këtu fillon loja: një bashkëpunim legjendar që do t’i çojë drejt yjeve.

Në një shtrirje tridhjetëvjeçare libri “Nesër, nesër dhe nesër” i Gabrielle Zevin-it shqyrton natyrën e shumëllojshme të identitetit, paaftësisë, dështimit, mundësive në lojë dhe, mbi të gjitha, nevojën e njeriut për t’u lidhur: për të ndier dashuri dhe për të dashur.

Semi dhe Seidi janë shokë fëmijërie, shpesh të dashuruar, por kurrë të dashur. Historia e tyre e pakohë do të njohë sukses, famë, tragjedi, dyfytyrësi dhe, në njëfarë mënyre edhe një lloj pavdekësie.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages438
ISBN9789928338716
Shtëpia botueseTomorrow, tomorrow and tomorrow
RedaktoriPranvera Palushi, Bledar Çepele
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSonila Pasmaçiu
RomanSagë&Histori
I ri1